O-shot

zastrzyk orgazmu Wrocław

Brak satysfakcji z życia seksualnego

Brak lub zmniejszenie satysfakcji ze współżycia seksualnego jest przykrym problemem, z którym boryka się wiele kobiet. Brak orgazmów, obniżone libido, czy suchość pochwy, przyczyniają się do dyskomfortu i bólu, co obniża samopoczucie i jakość życia seksualnego. Wiążą się one nie tylko fizycznym dyskomfortem, ale mają też wpływ poczucie własnej wartości i zadowolenie z życia seksualnego.

Rozwiązanie tych kwestii wymaga kompleksowego podejścia, łączącego wsparcie medyczne, psychologiczne, a czasem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Jednym z nich jest zabieg O–shot, który wykonuję w moim gabinecie we Wrocławiu.

Rozwiązanie

Czym jest O–shot?

Zabieg O–shot, zwany zastrzykiem orgazmu, to nowoczesny zabieg z obszaru ginekologii estetycznej, polegający na ostrzyknięciu miejsc intymnych osoczem bogatopłytkowym. Czasami iniekcja osocza towarzyszy również zabiegowi obkurczania pochwy, aby wspomóc jej efekty.

Osocze bogatopłytkowe stymuluje rewitalizację komórek, dzięki czemu może wspomóc utrzymanie odpowiedniego napięcia jej mięśni.

Zabieg O-shot wykorzystuje materiał autologiczny, który nie wywołuje reakcji alergicznych i minimalizuje ryzyko powikłań.

– METRYCZKA ZABIEGU –

O-Shot

Lekarz: dr n. med. Mateusz Dzięgała

Wrocław

Czas trwania zabiegu: 20 minut

Efekt: ocena efektów po ok. 2 tyg.

Znieczulenie: krem znieczulający

Liczba potrzebnych zabiegów: 1-2 co 6 mies.

Rekonwalescencja: kilka dni

* Zapoznaj się ze szczegółowym opisem zabiegu

Komu polecany jest zabieg O–shot?

Zabieg O-shot kojarzony jest jako przeznaczony dla kobiet, którym dokucza brak lub zmniejszenie satysfakcji ze współżycia seksualnego. Jednak to nie wszystkie możliwości ostrzykiwania okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym.

Wskazania

Wskazania do wykonania zabiegu obejmują m.in.:

 • zaburzenia libido
 • brak orgazmów
 • ból podczas stosunku
 • wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • suchość pochwy, wywołaną m.in. wahaniami hormonalnymi, np. menopauzą
 • zwiotczałą skórę w miejscach intymnych
 • atrofię warg sromowych.

Zabieg O-shot dla podniesienia libido

Efekty użycia osocza bogatopłytkowego u kobiet to uwrażliwienie stref erogennych, co przekłada się na poprawę jakości doznań seksualnych

Na czym polega zastrzyk orgazmu?

 1. Zastrzyk orgazmu dla kobiet poprzedzam podaniem znieczulenia miejscowego.
 2. Prawidłowy zabieg O-shot zaczyna się od pobrania krwi obwodowej, która poddawana jest właściwej obróbce. Dokładnie rzecz ujmując, krew jest odfiltrowywana w specjalnej wirówce, w wyniku czego uzyskiwane jest PRF, czyli fibryna i PRP – osocze bogatopłytkowe.
 3. Następnie przechodzę do mezoterapii – ostrzykiwania osoczem okolicy łechtaczki, cewki moczowej oraz przedsionka pochwy. Nakłuć jest niewiele, a do ich wykonania wykorzystuję bardzo cienką igłę. Zapewnia to, że wykonany przeze mnie we Wrocławiu zabieg O-shot jest precyzyjny i bezbolesny.

Całość trwa około 20-30 minut, a pełne efekty można ocenić po około 2 tygodniach.


Musisz jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny. W związku z tym zabieg O-shot dla kobiet może dać różne efekty lub objawić skuteczność w innym czasie.

Efekty

Osocze bogatopłytkowe – efekty iniekcji

Osocze bogatopłytkowe (PRP – z ang. Platelet Rich Plasma) to preparat krwiopochodny, zawierający zwiększoną, skoncentrowaną liczbę płytek krwi, pozyskiwany z krwi obwodowej człowieka. Nazywany eliksirem młodości zawiera podwyższoną ilość aktywnych czynników wzrostu, dzięki czemu stymuluje organizm do procesów regeneracji i naprawy tkanek.

Procedura iniekcji osocza bogatopłytkowego w okolicę łechtaczki oraz przedsionka pochwy sprawia, że stają się one zrewitalizowane, odmłodzone, odżywione, ukrwione i bardziej uwrażliwione. Zabieg O-shot, który wykonuję we Wrocławiu, skutkuje tym, że miejsca intymne stają się bardziej podatne na stymulację seksualną, dzięki czemu łatwiej osiągasz orgazm. Efekty utrzymują się około 6 miesięcy – po tym czasie warto zabieg powtórzyć.

Zastrzyk orgazmu ma dobre opinie i jest coraz popularniejszą metodą z zakresu ginekologii estetycznej, pozwalającą osiągnąć większą satysfakcję seksualną u kobiet. Inne efekty, których można się spodziewać, obejmują m.in. redukcję dolegliwości bólowych podczas stosunku. Nie bez znaczenia jest poprawa napięcia, rewitalizacja okolic intymnych i zyskanie większej pewności siebie przez Pacjentki, co przekłada się na poprawę jakości współżycia seksualnego i samopoczucia.

Jak przebiega wizyta?

Dyskrecja w gabinecie

Jako moja Pacjentka, masz pewność, że zabieg O-shot zostanie wykonany z zachowaniem dyskrecji i poszanowaniem intymności. W gabinecie przez cały czas będzie wyłącznie lekarz. Podczas rekonwalescencji pozostajesz pod moją opieką i możesz też skontaktować się ze mną, jeśli coś Cię zaniepokoi.

Konsultacja

Jak każdy zabieg w moim gabinecie we Wrocławiu, iniekcja osocza bogatopłytkowego poprzedzona jest konsultacją. Podczas niej stwierdzę, czy kwalifikujesz się do zabiegu i w przypadku braku przeciwwskazań przedstawię Ci procedurę, jakie efekty możemy uzyskać i co należy robić po zabiegu.

Znieczulenie i obróbka krwi

Pierwszym, co wykonuję przed właściwą częścią zabiegu, jest znieczulenie miejscowe oraz pobranie krwi i jej obróbka. To podstawa, aby zastrzyk orgazmu był skuteczny, a jego wykonanie nie sprawiało Ci dyskomfortu.

Mezoterapia

Wykonuję kilka małych wkłuć w okolicach łechtaczki, cewki moczowej oraz przedsionka pochwy.

Zalecenia

Na koniec udzielę Ci wskazówek na temat postępowania pozabiegowego. Od razu po zabiegu możesz iść do domu. Jeśli podczas rekonwalescencji zauważysz cokolwiek, co Cię zaniepokoi, możesz się szybko ze mną skontaktować.

Ważne

Przygotowanie, przeciwwskazania i rekonwalescencja po zabiegu O-Shot

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg O-shot nie wymaga szczególnego przygotowania z Twojej strony. Wystarczy wspomniana wcześniej konsultacja oraz wynik cytologii szyjki macicy. Zabieg można wykonać od razu po konsultacji.

Przeciwwskazania

Procedurę odradza się w przypadkach takich, jak:

 • ciąża
 • miesiączka
 • aktywne infekcje intymne i opryszczka
 • aktywne choroby nowotworowe narządu rodnego
 • niewyrównane choroby autoimmunologiczne, np. niedoczynność tarczycy.

Rekonwalescencja

Zabieg nie wiąże się z koniecznością rezygnacji z codziennych czynności, przy czym musisz ściśle stosować się do zaleceń, których udzielę. Przez 3 dni po wykonaniu procedury zachowaj abstynencję seksualną oraz unikaj sauny, basenu i kąpieli w wannie.

Cena zabiegu O-shot we Wrocławiu

Sprawdź cennik dla zabiegu O-shot oraz zapoznaj się z innymi zabiegami ginekologii estetycznej, które wykonuję.

O-shot Wrocław

Krótki zabieg  |  szybki efekt  |  krótka rekonwalescencja  |  dyskrecja

Najczęściej zadawane pytania na temat zabiegu O-shot

Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, napisz do mnie.

Co to jest O-shot?

O-shot to zabieg z obszaru ginekologii estetycznej, który polega na ostrzyknięciu okolic łechtaczki i przedsionka pochwy osoczem bogatopłytkowym. Jego celem jest poprawa doznań w czasie stosunku i ułatwienie osiągnięcia orgazmu.

Czy zabieg O-shot jest bezpieczny?

Zabieg O-shot w moim gabinecie wykonuję jedynie z wykorzystaniem osocza, uzyskanego z krwi Pacjentki, co zwiększa bezpieczeństwo. Jak w przypadku każdego zabiegu medycznego, zawsze istnieją przeciwwskazania i niewielkie ryzyko, o którym dokładnie opowiem podczas konsultacji. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się ze mną, a dokładnie Ci wszystko wyjaśnię.

Jak długo działa zabieg O-shot?

Każdy organizm jest inny, więc efekty zabiegu O-shot mogą się różnić w zależności od Pacjentki. Z reguły okres ten waha się od kilku miesięcy do nawet 2 lat.