Skip to content
Menu

O-shot Wrocław – zastrzyk orgazmu!

Czym jest O-shot Wrocław?

Jesteś kobietą, która cierpi na spadek libido? Skarżysz się na brak orgazmów? W takim razie ten zabieg jest dla Ciebie! O-shot Wrocław, zwany zastrzykiem orgazmu, nowoczesny zabieg z obszaru ginekologii estetycznej, polega na ostrzyknięciu miejsc intymnych osoczem bogatopłytkowym. Osocze bogatopłytkowe (PRP – z ang. Platelet Rich Plasma) to preparat krwiopochodny, zawierający zwiększoną, skoncentrowaną liczbę płytek krwi, pozyskiwany z krwi obwodowej człowieka. Nazywany eliksirem młodości zawiera podwyższoną ilość aktywnych czynników wzrostu, dzięki czemu stymuluje organizm do procesów regeneracji i naprawy tkanek. Mezoterapia osoczem wykorzystuje więc materiał autologiczny, który nie wywołuje reakcji alergicznych i minimalizuje ryzyko powikłań. Efektem procedury O-shot Wrocław jest uwrażliwienie stref erogennych, co przekłada się na poprawę jakości doznań seksualnych, a w efekcie na większe zadowolenie z życia!

O - shot Wrocław
Dyskrecja

Zabieg O-shot Wrocław wykonuję z zachowaniem dyskrecji i pełnym poszanowaniem intymności. Oczekując na wizytę możesz być pewna, że pozostaniesz anonimowa, a w trakcie wizyty obecny będzie wyłącznie lekarz i pielęgniarka.
 

W jakim celu wykonuje się O–shot Wrocław?

Procedura iniekcji osocza bogatopłytkowego w okolicę łechtaczki oraz przedsionka pochwy sprawia, że stają się one zrewitalizowane, odmłodzone, odżywione, ukrwione i bardziej uwrażliwione. W efekcie miejsca intymne stają się bardziej podatne na stymulację seksualną, dzięki czemu kobiecie łatwiej osiągnąć orgazm. Efekty zabiegu O-shot utrzymują się około 6 miesięcy – po tym czasie warto zabieg powtórzyć.

Komu polecany jest zabieg O-shot Wrocław?

Kobietom, które skarżą się na brak satysfakcji ze współżycia seksualnego. Wskazania do wykonania zabiegu obejmują m.in.:

 • zaburzenia libido
 • brak orgazmów
 • ból podczas stosunku
 • wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • suchość pochwy, wywołaną m.in. wahaniami hormonalnymi, np. menopauzą
 • zwiotczałą skórę w miejscach intymnych
 • atrofię warg sromowych.

– METRYCZKA ZABIEGU –

O-SHOT WROCŁAW

Okolica zabiegowa: przedsionek pochwy
Wskazania do zabiegu: m.in. brak satysfakcji przy współżyciu,spadek libido, powikłania poporodowe, brak orgazmu podczas współżycia, ból w trakcie stosunku seksualnego, powracające stany zapalne sromu, suchość pochwy.
Czas trwania zabiegu: 20 minut
Ocena pełnych efektów: po 2 tygodniach
Powtórzenie zabiegu: cyklicznie, co pół roku
Bolesność: mało bolesny, krem znieczulający
Liczba zabiegów: 1-2 co 6 miesięcy

Jak przebiega zabieg?

Na procedurę zabiegową składają się dwa etapy:

 1. Pobranie od pacjentki krwi obwodowej i właściwa obróbka materiału w celu uzyskania PRF, czyli fibryny i PRP – osocza bogatopłytkowego.
 2. Mezoterapia – ostrzykiwanie  osoczem łechtaczki oraz przedsionka pochwy w znieczuleniu miejscowym.

Zabieg trwa około 30 minut.

Przygotowanie do zabiegu

Procedura nie wymaga szczególnego przygotowania ze strony pacjentki. Wcześniej należy jednak odbyć wizytę kwalifikującą do zabiegu, w trakcie której lekarz, w przypadku stwierdzenia braku przeciwskazań do jego wykonania, poinformuje pacjentkę o planowanym przebiegu procedury, spodziewanych efektach i postępowaniu pozabiegowym. Na wizycie wymagany jest aktualny wynik cytologii szyjki macicy. Zabieg można wykonać od razu po konsultacji.

Zalecenia po zabiegu

Zabieg nie wiąże się z koniecznością rezygnacji z codziennych czynności, przy czym należy ściśle stosować się do zaleceń lekarza. Przez 3 dni po wykonaniu procedury należy zachować abstynencję seksualną oraz unikać sauny, basenu i kąpieli w wannie. Na pełne efekty O-shot trzeba poczekać około 2 tygodni.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu O-shot?

Procedurę odradza się w przypadkach takich, jak:

 • ciąża
 • miesiączka
 • aktywne infekcje intymne i opryszczka
 • aktywne choroby nowotworowe narządu rodnego
 • niewyrównane choroby autoimmunologiczne, np. niedoczynność tarczycy.

O-shot Wrocław jest coraz popularniejszą metodą z zakresu ginekologii estetycznej, której celem jest podniesienie poziomu libido i osiągnięcie większej satysfakcji seksualnej u kobiet. Inne efekty, których można się spodziewać obejmują m.in. redukcję dolegliwości bólowych podczas stosunku. Nie bez znaczenia jest poprawa napięcia, rewitalizacja okolic intymnych i zyskanie większej pewności siebie przez pacjentki, co przekłada się na poprawę jakości współżycia seksualnego i samopoczucia.

Dlaczego warto

Dyskrecja

Zabiegi wykonywane są z zachowaniem pełnej dyskrecji i poszanowaniem intymności. Decydując się na zabieg w moim gabinecie masz pewność, że czekając w poczekalni pozostaniesz anonimowa, a w gabinecie przez cały czas będzie wyłącznie lekarz.
Szybka rekonwalescencja

Większość oferowanych procedur wykonuję laserem medycznym. Unikasz więc skalpela, a rany szybciej się goją. Po zabiegu możesz iść od razu do domu.
Konsultacja przedzabiegowa

Przed każdym zabiegiem przeprowadzam szczegółowy wywiad kwalifikujący do niego i wyjaśniam wszystkie Twoje wątpliwości.
Doświadczony lekarz

Na co dzień zajmuję się leczeniem operacyjnym w zakresie urologii i ginekologii estetycznej, a moje zainteresowania obejmują również wybrane zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. W swoim gabinecie pracuję na sprzęcie wysokiej jakości (HIFU, laser CO2, chirurgia RF), a technologię dobieram indywidualnie do potrzeb pacjentki.