Skip to content
Menu

Laserowa rewitalizacja pochwy laserem CO2 Wrocław

Dlaczego warto wykonać rewitalizację pochwy laserem CO2?

Chirurgiczna korekta warg sromowych mniejszych pozwoli kobiecie uzyskać pożądaną wielkość oraz kształt zewnętrznych narządów intymnych. Labioplastyka pomoże odzyskać komfort życia podczas codziennych czynności, umożliwi uprawianie sportów, jak i pozwoli pożegnać się z wstydliwymi kompleksami oraz przywrócić poczucie swojej wartości i radość z życia seksualnego.

Laserowa rewitalizacja pochwy laserem CO2 Wrocław
Dyskrecja

Zabieg Laserowej rewitalizacji pochwy laserem CO2 wykonuję z zachowaniem dyskrecji i pełnym poszanowaniem intymności. Oczekując na wizytę możesz być pewna, że pozostaniesz anonimowa, a w trakcie wizyty obecny będzie wyłącznie lekarz i pielęgniarka.
 

Jak wygląda zabieg rewitalizacji pochwy Wrocław?

Przed wykonaniem procedury rewitalizacji pochwy Wrocław konieczne jest odbycie wizyty kwalifikującej do zabiegu. Należy mieć ze sobą aktualny wynik badania cytologicznego. Podczas wizyty lekarz wykona badanie ginekologiczne, pozna stan zdrowia, główne problemy i oczekiwania pacjentki oraz ustali plan zabiegu oraz odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.

Sam zabieg rewitalizacji pochwy laserem CO2 polega na wprowadzeniu specjalnej głowicy do wnętrza pochwy i emisji wiązki światła na tkanki. Laser powoduje kontrolowane mikrourazy, które w efekcie odbudowują błonę śluzową. Czas trwania zabiegu to zaledwie kilkanaście minut. Poddane zabiegowi tkanki zostają pobudzone do produkcji nowych komórek i włókien kolagenowych, a w rezultacie pochwa zostaje obkurczona, nawilżona i zrewitalizowana. Przebudowa tkanek trwa około 4 tygodnie, zaś tworzenie nowego kolagenu – jeszcze kilka miesięcy po zabiegu. Najczęściej wystarcza już jeden zabieg, niemniej w niektórych przypadkach – zaleca się powtórzenie procedury.

Efekty laserowej rewitalizacji pochwy laserem CO2

Po zabiegu rewitalizacji pochwy laserem CO2 pacjentki mogą oczekiwać następujących rezultatów:

 • obkurczenie pochwy
 • nawilżenie, napięcie, ujędrnienie i odmłodzenie tkanek
 • poprawa w trzymaniu moczu
 • redukcja podatności na infekcje i stany zapalne
 • likwidacja świądu miejsc intymnych
 • poprawa jakości współżycia seksualnego, podniesienie poziomu doznań erotycznych

– METRYCZKA ZABIEGU –

REWITALIZACJA POCHWY WROCŁAW

Okolica zabiegowa: tylna ściana pochwy
Wskazania do zabiegu: luźna pochwa, obniżona satysfakcja z jakości współżycia
Czas trwania zabiegu: 60 minut
Ocena pełnych efektów: po 3 miesiącach
Czas efektów: trwały
Bolesność: niewielka
Znieczulenie miejscowe: krem i znieczulenie nasiękowe miejscowe
Liczba zabiegów: 1
Rekonwalescencja: 1-2 tygodnie

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Procedurę laserowej rewitalizacji pochwy laserem CO2 cechuje niska inwazyjność, dlatego też po zabiegu pacjentki mogą wrócić do codziennych aktywności. Przez pierwszych kilka dni należy jednak unikać korzystania z basenu, sauny, nie zaleca się także stosowania gorących kąpieli. Należy też powstrzymać się od aktywności fizycznej, a także seksualnej – w tym wypadku przez około 7 dni. Po zabiegu przepisywany jest lek przeciwdrobnoustrojowy, doustnie – na 7 dni.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowej rewitalizacji pochwy laserem CO2

Pacjentkom nie poleca się procedury w następujących przypadkach:

 • zły wynik cytologii
 • miesiączka
 • ciąża
 • aktywne infekcje intymne
 • aktywne nowotwory

Laserowa rewitalizacja pochwy laserem CO2 to odpowiedź na wiele kobiecych problemów i uporczywych przypadłości. Zabieg nie tylko jest w stanie przywrócić zdrowie i dobrą formę miejsc intymnych, ale pośrednio – poprawić samopoczucie i jakość życia seksualnego.

Dlaczego warto

Dyskrecja

Zabiegi wykonywane są z zachowaniem pełnej dyskrecji i poszanowaniem intymności. Decydując się na zabieg w moim gabinecie masz pewność, że czekając w poczekalni pozostaniesz anonimowa, a w gabinecie przez cały czas będzie wyłącznie lekarz.
Szybka rekonwalescencja

Większość oferowanych procedur wykonuję laserem medycznym. Unikasz więc skalpela, a rany szybciej się goją. Po zabiegu możesz iść od razu do domu.
Konsultacja przedzabiegowa

Przed każdym zabiegiem przeprowadzam szczegółowy wywiad kwalifikujący do niego i wyjaśniam wszystkie Twoje wątpliwości.
Doświadczony lekarz

Na co dzień zajmuję się leczeniem operacyjnym w zakresie urologii i ginekologii estetycznej, a moje zainteresowania obejmują również wybrane zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. W swoim gabinecie pracuję na sprzęcie wysokiej jakości (HIFU, laser CO2, chirurgia RF), a technologię dobieram indywidualnie do potrzeb pacjentki.